روش های پرداخت

  • پرداخت آنلاین از طریق درگاه بانک
  • پرداخت درب منزل برای سفارش های شهر تهران
    1. به صورت نقدی
    2. دستگاه کارت خوان سیار

پرداخت آنلاین از طریق درگاه بانک

کاربران محترم می توانند پس از ثبت سفارش، در مرحله پرداخت، گزینه درگاه بانک را انتخاب کرده و مبلغ سفارش را به صورت آنلاین پرداخت نمایند. توجه داشته باشید که پس از اتمام عملیات درگاه بانکی، حتما گزینه ”تکمیل فرایند خرید” را بزنید تا سفارش شما نهایی شود. لازم به ذکر است که  وجود نماد اعتماد الکترونیکی در سایت، تضمینی بر امنیت پرداخت شما عزیزان می باشد.

در صورتی که پرداخت با موفقیت انجام شود، روی سایت شماره و مبلغ سفارشتان نمایش داده خواهد شد؛ و علاوه بر ایمیل ، پیامکی حاوی شماره سفارش و کد رهگیری مبلغ پرداختی به شماره همراه شما ارسال می گردد تا از ثبت نهایی سفارش اطمینان حاصل نمائید.

پرداخت درب منزل ویژه مشتریان تهران

کاربرانی که ساکن تهران هستند می توانند پرداخت خود را درب منزل و هنگام دریافت کالا انجام دهند. برای این کار کافیست در مرحله پرداخت، گزینه ”پرداخت در محل” را انتخاب نمائید. در این حالت پس از ثبت نهایی سفارش علاوه بر ایمیل ، پیامکی حاوی شماره سفارش و جمع کل فاکتور  به شماره همراه شما ارسال  می گردد تا از ثبت نهایی سفارش اطمینان حاصل نمائید.

شایان ذکر است می توانید هزینه را به صورت نقدی و یا از طریق دستگاه کارتخوان سیار همکاران ما پرداخت نمایید.

رسانه های همکار
استفاده از مطالب نیوکالا مگ برای مقاصد غیرتجاری با ذکر نام دیجی‌کالا مگ و لینک به منبع بلامانع است. حقوق این سایت به شرکت نوآوران فن‌آوازه (فروشگاه آنلاین دیجی‌کالا) تعلق دارد.
محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.